Global Invacom



Изглед на продукта Име на артикул- Цена
100m FC/PC Pre-Terminated Fibre

100m FC/PC Pre-Terminated Fibre

100m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
265.00лв.

Моля регистрирайте се за покупки

10m FC/PC Pre-Terminated Fibre

10m FC/PC Pre-Terminated Fibre

10m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
36.01лв.

Моля регистрирайте се за покупки

20m FC/PC Pre-Terminated Fibre

20m FC/PC Pre-Terminated Fibre

20m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
57.99лв.

Моля регистрирайте се за покупки

30m FC/PC Pre-Terminated Fibre

30m FC/PC Pre-Terminated Fibre

30m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
80.01лв.

Моля регистрирайте се за покупки

3m FC/PC Pre-Terminated Fibre

3m FC/PC Pre-Terminated Fibre

3m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
21.01лв.

Моля регистрирайте се за покупки

40m FC/PC Pre-Terminated Fibre

40m FC/PC Pre-Terminated Fibre

40m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
105.99лв.

Моля регистрирайте се за покупки

50m FC/PC Pre-Terminated Fibre

50m FC/PC Pre-Terminated Fibre

50m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
130.00лв.

Моля регистрирайте се за покупки

GI - FibreIRS®-ODU32 KIT

GI - FibreIRS®-ODU32 KIT

!!! Цената на този продукт е 547 USD с ДДС !!! Product Description Комплектът съдържа: фулбандов LNB, FibreIRS® ODU32, 2m високочестотен терминиран...

Моля обадете се за цена

Моля регистрирайте се за покупки

INVACOM FibreMDU Optical LNB Офсетов

INVACOM FibreMDU Optical LNB Офсетов

Иновативен нов оптичен конвертор, който превръща 4 универсални банда в един оптичен изход, способен да доставя сигнал на 32 виртуални конвертора в...
398.60лв.

Моля регистрирайте се за покупки

INVACOM FibreMDU Optical LNB Фланцов

INVACOM FibreMDU Optical LNB Фланцов

Иновативен нов оптичен конвертор, който превръща 4 универсални банда в един оптичен изход, способен да доставя сигнал на 32 виртуални конвертора в...
398.60лв.

Моля регистрирайте се за покупки


Промоции на месец September

DREAMBOX DM600 PVRDREAMBOX DM600 PVR

534.63лв.  481.15лв.
Запиши: 10% отстъпка

AB IPBox 9000HDAB IPBox 9000HD

977.99лв.  669.01лв.
Запиши: 32% отстъпка