Global Invacom



Изглед на продукта Име на артикул- Цена
100m FC/PC Pre-Terminated Fibre

100m FC/PC Pre-Terminated Fibre

100m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
265.00лв.

Свържте се с нас

10m FC/PC Pre-Terminated Fibre

10m FC/PC Pre-Terminated Fibre

10m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
36.01лв.

Свържте се с нас

20m FC/PC Pre-Terminated Fibre

20m FC/PC Pre-Terminated Fibre

20m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
57.99лв.

Свържте се с нас

30m FC/PC Pre-Terminated Fibre

30m FC/PC Pre-Terminated Fibre

30m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
80.01лв.

Свържте се с нас

3m FC/PC Pre-Terminated Fibre

3m FC/PC Pre-Terminated Fibre

3m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
21.01лв.

Свържте се с нас

40m FC/PC Pre-Terminated Fibre

40m FC/PC Pre-Terminated Fibre

40m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
105.99лв.

Свържте се с нас

50m FC/PC Pre-Terminated Fibre

50m FC/PC Pre-Terminated Fibre

50m FC/PC Pre-Terminated GI-3.0 Single mode optical fibre armoured cable, G657A, LSZH.
130.00лв.

Свържте се с нас

GI - FibreIRS®-ODU32 KIT

GI - FibreIRS®-ODU32 KIT

!!! Цената на този продукт е 547 USD с ДДС !!! Product Description Комплектът съдържа: фулбандов LNB, FibreIRS® ODU32, 2m високочестотен терминиран...

Моля обадете се за цена

Свържте се с нас

INVACOM FibreMDU Optical LNB Офсетов

INVACOM FibreMDU Optical LNB Офсетов

Иновативен нов оптичен конвертор, който превръща 4 универсални банда в един оптичен изход, способен да доставя сигнал на 32 виртуални конвертора в...
398.60лв.

Свържте се с нас

INVACOM FibreMDU Optical LNB Фланцов

INVACOM FibreMDU Optical LNB Фланцов

Иновативен нов оптичен конвертор, който превръща 4 универсални банда в един оптичен изход, способен да доставя сигнал на 32 виртуални конвертора в...
398.60лв.

Свържте се с нас


Нови продукти за April

Промоции на месец April

AB IPBox 9000HDAB IPBox 9000HD

977.99лв.  669.01лв.
Запиши: 32% отстъпка

DREAMBOX DM600 PVRDREAMBOX DM600 PVR

534.63лв.  481.15лв.
Запиши: 10% отстъпка